5 190 Lekë


Përshkrimi

Peshore mekanike PS2009F

Platforme jo rreshkitese

Numra qe dallohen lehtesisht

Peshon deri ne 160 kg peshe maksimale dhe 1 kg peshe minimale

Permasat: 34.5 x 13.3...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 40168

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (768)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 800 L
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore mekanike PS2009F

Platforme jo rreshkitese

Numra qe dallohen lehtesisht

Peshon deri ne 160 kg peshe maksimale dhe 1 kg peshe minimale

Permasat: 34.5 x 13.3 x 27.2 cm

Pesha e produktit: 2.98 kg.

Produktet që keni parë

Reviews (0)