1 000 Lekë


Përshkrimi

Ky botim do tú japë përgjigje shumë pyetjeve që mund të kenë fëmijët për kafshët gjigande që dikur popullonin planetin tonë. Një botim fantastik, me imazhe dhe me të dhënat më të fundit të shkencës, tashmë vjen edhe në shqip për të pasuruar dijet e vogëlushëve tanë.....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38662

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

450 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
200 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
860 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 200 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 500 Lekë
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Planeti ynë nuk ka qenë përherë njësoj. Edhe fauna ka ndryshuar.

A e dini se kishte dinozaurë më shumë se dyzet metra të gjatë?

A mendoni se arinjtë e Evropës janë njësoj si të Azisë?

Po elefantë, kishte në Evropë?

A keni parë ndonjëherë rinocerontë krifëgjatë?

Përgjigjet e këtyre pyetjeve interesante do t’i gjeni në këtë libër. Po ashtu, do të njiheni me kafshë të epokave të ndryshme. Do të mësoni emrat e dinozaurëve.

Do të njiheni me speciet që jetonin në akull.

Do të zbuloni se banorët e Tokës mund të zhduken përgjithmonë.

Por mbi të gjitha do të kënaqeni me gjallërinë, larminë dhe bukurinë e mbretërisë së kafshëve.

Produktet që keni parë

Reviews (0)