570 Lekë


Përshkrimi

Ti do të mësosh numrat dhe gabimet në figurë duke u argëtuar. Kështu do të përgatitesh për klasën e parë!

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38591

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sa mirë! Shumë shpejt ti do të nisësh shkollën!

A mund t`i shkruash të gjitha shkronjat?

A i gjen dot të gjitha gabimet në figurë?

A të pëlqejnë pazëllat dhe kombinimet?

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 000 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 200 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 500 Lekë
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al