800 Lekë


Përshkrimi

Biologjia për Maturën Shtetërore është krijuar për t'ju ardhur në ndihmë, në përgatitjen për provimin më të rëndësishëm të gjimnazit. Informacioni bazë i teorisë do t'u ndihmojë të sistemoni në mënyrë të përmbledhur dijet tuaja, ndërsa ushtrimet t'i praktikoni ato. Modelet e testeve të maturës do t'u parapërgatitin dhe aftësojnë për të qenë të sigurt në provim.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38603

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

600 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
700 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 200 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 500 Lekë
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Libri është i ndarë në 19 kapituj dhe është mbështetur në programin mësimor të miratuar nga MASR, pavarësisht se cilin botim keni në përdorim.

Në fund të librit janë përgjigjet e ushtrimeve. Në fllim provoni t’i zgjidhni vetë, kështu do të kuptoni arritjet tuaja.

Produktet që keni parë