16 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese Bosch MES25C0
  • Pastrohet lehetesisht ne lavastovilje.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 5919

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 1000 L
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (128)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese Bosch MES25C0

Gyp i gjere per te vendosur frutin e plote 73mm.

Veshje alumini dhe celiku cilesore qe nuk ndryshket.

Kapaciteti deri ne 2 liter tul dhe 1.5 liter leng.

Pastrohet lehetesisht ne lavastovilje.

Fuqia 700 W.

Specifikat

Marka Bosch
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 700 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)