10 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 21 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor Smart i markes Fuego 32"

  • Sistem operativ Android 13.0
  • Ekran LED me rezolucion HD
  • Me garanci 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28929

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2127)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (63)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (29)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

78 990 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
64 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 24000 L
35 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
72 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (811)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
94 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
78 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Smart i markes Fuego

Vjen me garanci 2 vite, ne modelin 32EL610ANDT

Funksioni Smart ju jep mundesine qe me operimin e sistemit Android te keni mundesine te shihni filma, programet e preferuara apo dhe te lidhni celularin tuaj Android me televizorin

Lidheni celularin me televizorin per te pare ne televizor cdo gje qe keni ne celularin tuaj

Lidheni televizorin me Wireless per te aksesuar internetin, duke lundruar ne internet per te pare cdo gje ne kohe reale: filmat e preferuar, informacione, cdo gje qe mund te kerkoni ne internet

Vjen me ekran LED me rezolucion HD Ready 1366 x 768 piksels, per te ofruar nje pamje te qarte te ngjyrave, objekteve

Ekrani vjen ne nje madhesi 32'' ose 81 cm

Fuqia e zerit vjen ne 10 Watt shpenzim energjie, per te ofruar cilesi te mire te audios

Vjen me marres dixhital tokesor dhe kabllor te kanaleve analoge DVB-T2/C te integruar, duke patur mundesine te shihni te gjitha kanalet analoge pa u nevojitur te blini dekoder te ri

Karakteristika te tjera te produktit:

Frekuenca100 Hz
Porta HDMIPo
Porta USBPo
Porte VGAPo
Niveli i lidhjes se figures me audionMPEG4
WirelessPo

Permasat e produktit: 73.5 x 47.8 x 18.5 cm

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Frekuenca 100Hz
Bestseller 1

Reviews (11)

Rated 4.55 on the scale 1 - 5 based on 11 customer reviews

Ndonjeher me zi lidhet me internetin


Shume e kenaqur eshte shume I mire

Erdhi me shpejt se cduhet jame shume e
kenaqur


Shume I kenaqur ecen shume mire


Se kam perdorur, por I mire duket


Eshte fantastik eshte ajo qe prsinim

Rated 4.55 on the scale 1 - 5 based on 11 customer reviews

Ndonjeher me zi lidhet me internetin


Shume e kenaqur eshte shume I mire

Erdhi me shpejt se cduhet jame shume e
kenaqur


Shume I kenaqur ecen shume mire


Se kam perdorur, por I mire duket


Eshte fantastik eshte ajo qe prsinim