1 200 Lekë


Përshkrimi

Me sytë e mendjes shohim kështjella të mrekullueshme me salla të zbukuruara e të hijeshuara, ku dëfrenin muzikantët e poetët, ku hidhnin valle dama të hijshme dhe u merrnin mendtë të rinjve me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 25425

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
800 Lekë
I disponueshëm
1 250 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
2 ne stok
1 500 Lekë
I disponueshëm
750 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 300 Lekë
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Me sytë e mendjes shohim kështjella të mrekullueshme me salla të zbukuruara e të hijeshuara, ku dëfrenin muzikantët e poetët, ku hidhnin valle dama të hijshme dhe u merrnin mendtë të rinjve me hiret e tyre. Kalorës, pazhë e shërbëtorë të veshur me petka të fisme, që shprehnin pasurinë e zotërinjve të tyre dhe u jepnin jetë e gjallëri kështjellave dhe banesave të zotërve të Arbrit.

Produktet që keni parë

Reviews (0)