1 499 Lekë


Përshkrimi

Classic Backgammon

  • Loja klasike e tavulles se bashku me instruksionet
  • Me 2 zara, 30 pjese dhe instruksionet ne paketim
  • Rekomandohet per femijet e moshes mbi 6 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67393

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
3 490 Lekë
2 ne stok
3 190 Lekë
2 ne stok
1 099 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
4 190 Lekë
3 ne stok
179 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
199 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Classic Backgammon

Loja e famshme e tavulles vjen tek ju ne paketimin klasik

Loja e gjykimeve dhe strategjive, teper e thjeshte per t'u mesuar dhe teper sfiduese per t'u luajtur

Hidheni zarin ne tavoline dhe levizni guret e vendosura ne tavoline

Fiton ai qe heq i pari te gjithe guret nga tavolina

Tavolina mbyllet lehtesisht per te qene praktike dhe per t'u marre gjithmone me vete

Rekomandohet per femijet e moshes mbi 6 vjec

Ne paketim perfshihet tavolina, 30 pjese, 2 zara dhe nje manual me instruksione per te mesuar lojen

Kujdes! Permban copa te vogla qe mund te gelltiten nga femijet

Produktet që keni parë

Reviews (0)