1 990 Lekë


Përshkrimi

Kuti Shahu per shkolla/turne ( 85mm) Kuq /Zi

Permasat dhe ngjyrat sipas standartit te Federates Nderkombetare te Shahut ( FIDE)

Fusha 33*33, material imitim lekure

Seti...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32724

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
I disponueshëm
New
5 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kuti Shahu per shkolla/turne ( 85mm) Kuq /Zi

Permasat dhe ngjyrat sipas standartit te Federates Nderkombetare te Shahut ( FIDE)

Fusha 33*33, material imitim lekure

Seti perbehet nga 32 gure shahu; fusha e shahut dhe canta plastike.

Produktet që keni parë

Reviews (0)