1 000 Lekë


Përshkrimi

"Mendo dhe bëhu i pasur" i autorit shumë të njohur amerikan Napoleon Hill, është libri që ka ndihmuar shumë njerëz të ndryshojnë rrjedhën e jetës së tyre.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26417

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

800 Lekë
2 ne stok
500 Lekë
2 ne stok
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
300 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
800 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
500 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
400 Lekë
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
800 Lekë
2 ne stok
700 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
500 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
800 Lekë
1 ne stok
1 200 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 000 Lekë
2 ne stok
1 300 Lekë
1 ne stok
1 200 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
700 Lekë
4 ne stok
700 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

"Mendo dhe bëhu i pasur" i autorit shumë të njohur amerikan Napoleon Hill, është libri që ka ndihmuar shumë njerëz të ndryshojnë rrjedhën e jetës së tyre.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ky liber ju mban te motivuar per nje kohe te gjate

Ka disa libra ne biblioteken tone te cilat mund ti lexojme disa here dhe ne cdo kohe kur ne kemi nevoje per ide te reja. “Mendo dhe behu i pasur” eshte nje liber i tille. Kur une e lexova kete liber, gjeta disa ide te reja. Teknikat psikologjike dhe lidhja me situata te caktuara jane te trajtuara mjaft mire. Hill eshte nje autor i testuar me kohe dhe i vleresuar edhe permes ketij libri i cili tashme konsiderohet si “jetendryshues”. Qofte femijet, te rinjte dhe kushdo tjeter ka nevoje per tu motivuar ne perditshmeri prandaj ky liber eshte nje burim i madh energjie qe ju mban ndezur per nje kohe te gjate.

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ky liber ju mban te motivuar per nje kohe te gjate

Ka disa libra ne biblioteken tone te cilat mund ti lexojme disa here dhe ne cdo kohe kur ne kemi nevoje per ide te reja. “Mendo dhe behu i pasur” eshte nje liber i tille. Kur une e lexova kete liber, gjeta disa ide te reja. Teknikat psikologjike dhe lidhja me situata te caktuara jane te trajtuara mjaft mire. Hill eshte nje autor i testuar me kohe dhe i vleresuar edhe permes ketij libri i cili tashme konsiderohet si “jetendryshues”. Qofte femijet, te rinjte dhe kushdo tjeter ka nevoje per tu motivuar ne perditshmeri prandaj ky liber eshte nje burim i madh energjie qe ju mban ndezur per nje kohe te gjate.