300 Lekë


Përshkrimi

Romani është një sagë shpirtërore, tronditës dhe larg pathosit e sentimentalizmave, ku përcaktohen me saktësi kufijtë e dhimbjeve, lëndimeve, humbjeve e shthurjes, por edhe të nevojës së...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 25434

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
1 250 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
750 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 300 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 080 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 080 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
550 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Romani është një sagë shpirtërore, tronditës dhe larg pathosit e sentimentalizmave, ku përcaktohen me saktësi kufijtë e dhimbjeve, lëndimeve, humbjeve e shthurjes, por edhe të nevojës së parezistueshme për të jetuar dhe për të dashuruar. Rrëfimi vjen nga tre fëmijë, Lili, Vinsenti dhe Martini që zbërthejnë të vërtetat përmes heshtjes dhe pikëpyetjeve

Produktet që keni parë

Reviews (0)