2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Kufje White Shark HEADSET GH-2042 OCELOT

  • Kufje gaming ne modelin GH-2042
  • Ne funksion eleminim te zhurmave te jashtme
  • Me lidhje me pajisjen me 2 fisha jack 3.5 mm apo USB 2.0
  • Ne gjatesi fishe 1.85 m
  • Me ndricim LED
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50454

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
4 390 Lekë
5 390 Lekë
I disponueshëm
- 1601 L
6 389 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1800 L
4 599 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 1101 L
6 389 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
9 999 Lekë
10 199 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3791 L
5 199 Lekë
8 990 Lekë
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Kufje White Shark HEADSET GH-2042 OCELOT

Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme 

Interface: Interface: 2 x 3,5mm(audio) + USB 2.0 (LED)

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz  me mikrofon ne parametra -38 dB ± 3dB dhe rezistence 2200 (Ω) 

Gjatesi kabulli 185 cm dhe i thurur per te qene me i forte dhe rezistent 

Ndricim Led 

Reviews (0)