7 490 Lekë


Përshkrimi

Stilues Remington CI96W1 Silk

Mashe per krijimin e ondeve dhe kacurrelave pa e demtuar flokun tuaj

Shufer me dimesione 2-13 mm

Shufer qeramike me veshje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 10346

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Stilues Remington CI96W1 Silk

Mashe per krijimin e ondeve dhe kacurrelave pa e demtuar flokun tuaj

Shufer me dimesione 2-13 mm

Shufer qeramike me veshje argjendi me efekt 3D

Temperature nga 120o - 220o.

Ekran LED

Kordon 3 m qe ju lehteson punen gjate stilimit

Fikje automatike pas 60 minutash.

Produkt origjinal REMINGTON.

Ky produkt vjen me garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 Vite
Pllaka Pllaka Qeramike
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Ekran LED Ekran LED
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 3 m

Produktet që keni parë

Reviews (0)