12 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kreher i markes Bellissima My Pro PB11 100
  • Pllake qeramike dhe shufra plastike ndarese 
  • Efekt jonizues dhe rregullimi dixhital i 6 niveleve te temperatures nga 160 ° C ne 210 ° C
  • E shkelqyeshme per te gjitha llojet e flokeve dhe veçanerisht per floket me onde, floket kaçurrele ose te brishte.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32136

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
Shitur (204)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (174)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (133)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 590 Lekë
Shitur (54)
3 ne stok
8 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce e markes Bellissima modeli My Pro PB11 100

Floke te lemuar dhe me shkelqim pa mundim

Furça profesionale Bellissima My Pro Magic Straight do t'i jape flokeve tuaj nje pamje natyrale te lemuar dhe me shkelqim me skaj te modeluar mrekullisht ne nje çast.

3 anet e nxehta te furçes me majat qeramike dhe plastike sigurojne rreshqitje te mahnitshme dhe kreshtat anesore sigurojne formesimin e sakte te skajeve jashte ose brenda.

Furce e markes Bellissima modeli My Pro PB11 100

Karakteristikat kryesore te furçes drejtuese Bellissima My Pro Magic Straight Brush PB11 100

- I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve

- Siperfaqe qeramike me shperndarje te barabarte te nxehtesise

- Teknologjia e jonizimit

- Ngrohje e shpejte

- Kontrolli i temperatures ne 6 faza

- Ekran LCD

- Kabllo rrotulluese per perdorim te sigurt dhe te lehte

- Mbyllje automatike ne 60 minuta

- Funksioni i bllokimit te butonave

- Kabllo energjie rrotulluese e gjate 1.8 m

Keramický povrch

Teknologji jonike

Teknologjia jonike mund te nxjerre ne pah nje elektronike te tille ne nje menyre qe te krijoje nje proces qe te ndodhe.

Siperfaqja qeramike e furçes siguron shperndarje te barabarte te nxehtesise dhe mbrojtje maksimale te flokeve, se ciles i shton gjithashtu rreshqitje dhe shkelqim

te mahnitshem. Fale sistemit te shpejte te ngrohjes, pajisja eshte gati per perdorim ne pak çaste.

Ionic technology

Kontrolli i temperatures ne 6 faza

Furça drejtuese Bellissima eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve dhe, fale kontrollit elektronik te temperatures ne rangun nga 160 ° C deri ne 210 ° C,

ajo mund te trajtoje floket kaçurrele ose te brishte. Temperatura e caktuar shfaqet ne ekranin dixhital.

Per perdorim maksimal te sigurt, pajisja ka nje funksion mbylljeje automatike pas 60 minutash.

Specifikat

Marka Imetec Bellissima
Garancia 1 Vit
Pllaka Pllaka Qeramike

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super e kenaqur

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super e kenaqur