6 390 Lekë


Përshkrimi

Stilues Remington CI96W1 Silk Mashe per krijimin e ondeve dhe kacurrelave pa e demtuar flokun tuaj Shufer me dimesione 2-13 mm Shufer qeramike me veshje argjendi me efekt 3D Temperature nga 120o - 220o. Ekran LED Kordon 3 m qe ju lehteson punen gjate stilimit Fikje automatike pas 60 minutash. Produkt origjinal REMINGTON. Ky produkt vjen me garanci 2 vjet.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 10346

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues Remington CI96W1 Silk

Mashe per krijimin e ondeve dhe kacurrelave pa e demtuar flokun tuaj

Shufer me dimesione 2-13 mm

Shufer qeramike me veshje argjendi me efekt 3D

Temperature nga 120o - 220o.

Ekran LED

Kordon 3 m qe ju lehteson punen gjate stilimit

Fikje automatike pas 60 minutash.

Produkt origjinal REMINGTON.

Ky produkt vjen me garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 vjet
Pllaka Pllaka Qeramike
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Ekran LED Ekran LED
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 3 m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.