1 170 Lekë
1 300 Lekë


Përshkrimi

Keni në duar një Sekret të Madh… Zbuloje

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33082

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ndër shekuj me radhë, në gojëdhëna, libra, besime dhe filozofi janë zbuluar copëza të një Sekreti të Madh. Ky Sekret shekullor është kuptuar nga disa prej njerëzve më të mirënjohur në histori: Platoni, Galilei, Bet’hoveni, Edisoni, Karnegi, Ajnshtajni – bashkë me disa shpikës të tjerë, teologë, shkencëtarë, dhe mendimtarë të mëdhenj. Tani Sekreti po i zbulohet botës.

Për herë të parë, të gjitha pjesët e sekretit bashkohen në një zbulim të pabesueshëm, që do t’ia transformojë jetën gjithkujt që do ta përjetojë.

Në këtë libër do të mësoni si ta përdorni sekretin në çdo aspekt të jetës – me paratë, pasurinë, lidhjet, lumturinë dhe në çdo ndërveprim që keni në botë.

Sekreti përmban mençuri nga mësuesit e ditëve moderne – burra e gra që e kanë përdorur për të pasur shëndet të mirë, pasuri dhe lumturi. Duke përdorur njohuritë e sekretit, ata nxjerrin në dritë histori mahnitëse për mënyrën si zhduken sëmundjet, si fitohen pasuritë e mëdha, si kalohen pengesat dhe si arrihen gjërat që shumëkush i cilëson si të pamundura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

500 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
1 100 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 400 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
SHITUR
800 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 400 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 700 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
900 Lekë
1 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
2 000 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.