390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1 600 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banje te Siperme Angelsin MS41279

Recipeta sy, me shirita te vegjel cope ne pjesen e qafes 

Model trend teper i kerkuar dhe ne ngjyre te zeze

Material i cili thahet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38054

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rroba Banje te Siperme Angelsin MS41279

Recipeta sy, me shirita te vegjel cope ne pjesen e qafes 

Model trend teper i kerkuar dhe ne ngjyre te zeze

Material i cili thahet lehtesisht

Reviews (0)