2 490 Lekë


Përshkrimi

Rroba banjo per femra, trupore.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e perparme eshte me carje ne forme shiritaash.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 19657

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rroba banjo per femra, trupore.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e perparme eshte me carje ne forme shiritaash.

Pjesa e pasme eshte e hapur dhe duket sikur rrobat e banjos jane te ndara.

Me ngjyre te bardhe.

Materiali poliamide dhe elastike.

Specifikat

Gjinia Femer
Materiali Poliamid dhe elastike

Reviews (0)