2 490 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin MS41252

* Produkti perbehet nga nje pjese. (pjesa e poshtme)

* Nuk e tregon brendesine.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 56745

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banjo Angelsin MS41252

* Produkti perbehet nga nje pjese. (pjesa e poshtme)

* Nuk e tregon brendesine.

* Ne ngjyre blu.

* Vjen me frut ne pjesen e poshtme.

* Me dy rripa te vegjel ne anen e majte, ku mund ti ngushtoni ose lironi sipas deshires, duke u mbledhur dhe krijuar rrudha.

* Stil dhe elegance ne pushimet tuaja.

* Materiali eshte 80% poliamid, 20% Likra.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije. Mos perdorni zbardhues.

Reviews (0)