390 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 2 100 Lekë


Përshkrimi

Rroba banje Angelsin MS41908

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e siperme i ngjan nje kanatjereje te shkurter dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 34408

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rroba banje Angelsin MS41908

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Elegante dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e siperme i ngjan nje kanatjereje te shkurter dhe me thurje.

Pjesa e bikinit eshte e thjeshte dhe me prerje normale.

Rrobat e banjos jane me ngjyre te zeze.

Reviews (0)