400 Lekë


Përshkrimi

Kapsula Ama Decaff Nespresso

Espresoja e dekafeinuar eshte bere nga nje perzierje e Arabica dhe Robusta e karakterizuar nga nje shije e

shkelqyeshme dhe e bute e nje arome...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43790

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Ama Decaff Nespresso

Espresoja e dekafeinuar eshte bere nga nje perzierje e Arabica dhe Robusta e karakterizuar nga nje shije e

shkelqyeshme dhe e bute e nje arome delikate, duke siguruar te njejten arome te plote te nje kafeje te rregullt.

Mund te shijohet ne çdo kohe duke pasur parasysh furnizimin e ulet te kafeines qe nuk tejkalon 0.1%.

Permbajtja e paketimit: 10 kapsula

Kapsula: 5,5 g kafe

Sistemi i makinerise se ekspresit: Makine Nespresso

Produktet që keni parë

Reviews (0)