5 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje JBL Quantum 100 P

  • Kufje me lidhje me fishe jack 3.5 mm JBL ne audio cilesi te tingujve
  • Me motor 40 mm
  • E pershtatshme per Playstation, Xbox apo Nintendo Switch, Mac apo VR
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 69842

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 691 L
2 199 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 691 L
2 599 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 800 L
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2910 L
4 990 Lekë
7 900 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje JBL Quantum 100 P

Kufjet gaming JBL Quantum 100P ju mundesojne te degjoni cdo levizje te kundershtarit ne cilesi dhe pasterti audio

Shnderrojeni lojen ne nje eksperience te re gaming per t'ju vene ne qender te aksionit

Shijoni cdo detaj te tingujve, ndjeni cdo shperthim ne loje

Mikrofoni qe mund te hiqet lehtesisht qe merr tinguj nga nje drejtim

Mikrofoni vjen dhe me opsion per te mos regjistruar apo kapur tinguj

Mikrofoni vjen ne peshe te lehte, komfort, per komunikim te qarte

E pershtatshme per pajisjet PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, celular, Mac apo syze-pajisje VR

E pershtatshme me te gjitha modelet Xbox, perfshire dhe serine X/S apo Xbox One

Lidhen me pajisjen me fishe jack 3.5 mm

Me motor 40 mm, ne sensitivitet 96 dB dhe rezistence 32 Ohm

Permasat e produktit:

Pesha: 220 gr

Gjatesia e kabullit: 120 cm

Gjeresia e ne pjesen e brendshme: 2.5 cm

Gjeresia ne pjesen e jashtme: 8.9 cm

Thellesia: 2.5 cm

Lartesia ne pjesen e brendshme: 6.1 cm

Lartesia ne pjesen e jashtme: 10.2 cm

Video Demonstruese:

Specifikat

Marka JBL
Frekuenca 20 Hz - 20 KHz

Produktet që keni parë

Reviews (0)