2 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming BT12 me mikrofon

  • Kufje gaming ne audio cilesore BT12
  • Lidhje me fishe jack 3.5 mm
  • Me bas te fuqishem
  • Pajisur me mikrofon ne kend perkulje 90 grade

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69847

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
4 390 Lekë
5 390 Lekë
I disponueshëm
- 1601 L
6 389 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1800 L
4 599 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
- 1101 L
6 389 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
9 999 Lekë
10 199 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3791 L
5 199 Lekë
8 990 Lekë
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Kufje Gaming BT12 me mikrofon

Shijoni eksperiencen gaming ne audio cilesore

Pajisur me mikrofon qe mund te perkulet ne kend 90 grade per lehtesi perdorimi

Me sfungjer te bute, qe krijojne izolimin nga mjedisi i jashtem

Me panel per kontrollin e volumit te muzikes dhe lojes qe jeni duke luajtur

Lidhen me pajisjen me fishe jack 3.5 mm

Me bas te fuqishem qe ofron tinguj te paster dhe audio cilesore

Karakteristika te tjera te produktit:

Diametri i motorit40 mm
Sensitiviteti104 dB
Rezistenca32 Ohm
Diametri i mikrofonit6 x 5 mm
Gjatesia e fishes1.5 m

Specifikat

Frekuenca 15 Hz - 20 KHz

Produktet që keni parë

Reviews (0)