1 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming me mikrofon x16

  • Kufje gaming ne ngjyre te verdhe
  • Lidhje me pajisjen me fishe jack 3.5 mm
  • Me motor 40 mm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69852

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
4 390 Lekë
5 390 Lekë
I disponueshëm
- 1831 L
6 159 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 2191 L
3 599 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2000 L
8 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1091 L
1 199 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1800 L
4 599 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 1591 L
5 899 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
9 999 Lekë
10 199 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2491 L
5 499 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
- 2991 L
5 999 Lekë
8 990 Lekë
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 1491 L
5 999 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Gaming me mikrofon x16

Kufje gaming rezistente ne modelin X16

Te pershtatshme per lojera dhe celular

E pershtatshme per lojerat e serise 4

Lidhje me pajisjen me fishe jack 3.5 mm

Pajisur me mikrofon per komunikim te qarte me lojtaret e tjere

Ne ngjyre te verdhe

Karakteristika te tjera te produktit:

Rezistenca32 Ohm
Frekuenca105 dB
Frekuenca e mikrofonit52 +/- 2 dB
Motori40 mm
Materiali i kabullitplastik PVC
Gjatesia e fishes1.5 m

Produktet që keni parë

Reviews (0)