1 990 Lekë


Përshkrimi

Furce Remington B97TEU Furce Profesionale Remington. I jep shkeqim dhe volum flokeve. Veshje qeramike me furce material rezistet. Krijuar me kujdes per te mbrojtur sklapin e kokes nga demtimi.  Furca Remington fale fijeve rezistente ndihmon ne shperndarjen e yndyres se flokut nga skalpi neper gjithe flokun duke dhuruar floke shume te shndritshem dhe te bute. Gjithashtu furca stimulon...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 10348

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Furce Remington B97TEU

Furce Profesionale Remington.

I jep shkeqim dhe volum flokeve.

Veshje qeramike me furce material rezistet.

Krijuar me kujdes per te mbrojtur sklapin e kokes nga demtimi. 

Furca Remington fale fijeve rezistente ndihmon ne shperndarjen e yndyres se flokut nga skalpi neper gjithe flokun duke dhuruar floke shume te shndritshem dhe te bute.

Gjithashtu furca stimulon qarkullimin e gjakut te kokes, duke ndihmuar keshtu edhe ne rritjen e flokeve.

Ky eshte produkt origjinal REMINGTON.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.