630 Lekë
900 Lekë
Kurseni 270 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banjo per Femra Pink dhe Jeshile Neon

Rroba banjo per femra.

Kombinim i ngjyres pink dhe jeshiles neon.

Recipeta: Push-up

Masa te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 14179

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 840 L
1 950 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 900 L
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 660 L
1 530 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 840 L
1 950 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
- 900 L
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
- 900 L
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
- 960 L
2 230 Lekë
3 190 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 840 L
1 950 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 840 L
1 950 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 840 L
1 950 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
- 690 L
1 600 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (21)
2 ne stok
- 390 L
910 Lekë
1 300 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
- 690 L
1 600 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banjo per Femra Pink dhe Jeshile Neon

Rroba banjo per femra.

Kombinim i ngjyres pink dhe jeshiles neon.

Recipeta: Push-up

Masa te disponueshme : 36-38-40-42-44.

Materiali : 82% polimide - 18% elastike.

Model teper trendy.

Reviews (0)