890 Lekë


Përshkrimi

16 Kapsula A Modo Mio Lavazza  Passionale 

Nga Arabica Braziliane, Aziatike dhe Qendrore dhe e Amerikës së Jugut, një ekspres intensiv dhe me aromë

harmonike, i cili nuk mund të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43514

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
890 Lekë
Shitur (70)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
- 1000 L
5 490 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2000 L
1 590 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
4 ne stok
New
790 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
New
790 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
New
690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (18)
2 ne stok
- 21 L
99 Lekë
120 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (90)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (87)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

16 Kapsula A Modo Mio Lavazza  Passionale 

Nga Arabica Braziliane, Aziatike dhe Qendrore dhe e Amerikës së Jugut, një ekspres intensiv dhe me aromë

harmonike, i cili nuk mund të ndihmojë, por të mburremi me aromën e tij pak të karamelizuar dhe lë të kuptohet

çokollata. Pasion i plotë. Një Modo Mio vjen në jetë nga përvoja dhe pasioni i Lavazzës për kafenë: një sistem i

përbërë nga përzierje, përzgjedhje me origjinë të vetme dhe një sërë makinash që i përshtaten çdo nevoje.

Kapsulat e kafesë Lavazza punojnë në të gjitha makinat e kafesë Lavazza A Modo Mio.

Paketimi permban 16 kapsula

Produktet që keni parë

Reviews (0)