7 690 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

  • Cilesi Audio 7.1
  • Controlle te integruara
  • Rehati maskimale
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66245

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 991 L
12 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 391 L
4 199 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Headset Redragon Icon H520

Cilesi Audio i Paster

Shijoni cilesine e vertete te tingullit te qarte dhe pa humbje kualiteti me teknologjine 7.1 Surround-Sound duke krijuar nje fushe te thelle kudo teksa jeni duke luajtur,duke degjuar concerte live ose ne nje dhome.Driverat 50mm ofrojne nje game me te gjere frekuence dhe fusha zanore me te pastra

Te regullueshme dhe te rehatshme

Design I tij me kornize te lehte prej celiku do ju cliroje koken tuaj nga ngarkesat e shumta teksa jeni duke luajtur ose duke degjuar muzike.Fale materialit te tij premium me shkume memorie do ju mundesoj juve ti mbani per kohe te gjate pa ju shkaktuar jo rehati

Kontrollet

Fale kontrollove te integruara ne kabell ju do mund te rregulloni zerin sipas deshirave tuaj duke ulur ose ngritur volumin,duke ndezur/fikur microphone te cilat monitorohet permes kabllit USB

Flisni ashtu sic e degjoni

Mikrofoni i ndashem me mbulim shkume prej 4mm do ju siguroj komunikim te cilesise se larte midis shokeve te skuadres ose miqve tuaj,pa e humbur cilesine e zerit

E suportuar per te gjitha platformat

E suportuar per gjitha platformat si PC,PS3/4,XBOX One X/Serie X (Disa model te vjetra te S mund te kerkojne adaptor per te kryer lidhjen)

Produktet që keni parë

Reviews (0)