4 199 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 391 Lekë


Përshkrimi

Kufje Redragon Pandora H350 RGB

  • Kufje Gaming Redragon
  • Cilesi e larte e Audios dhe e mikrofonit
  • Me ndricim RGB
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64641

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 991 L
12 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje Redragon Pandora H350 RGB

Kufje gaming përmban ndriçimin RGB, me modalitetet dinamike dhe statike me ndriçim RGB mund të ndërrohen lehtësisht përmes kontrollit audio ndërsa i japin kontroll rregullimit të volumit si dhe heshtjes së mikrofonit.

MikrofonI e merr zërin tuaj me zë të lartë dhe të qartë, duke e bërë atë të përsosur për biseda në lojë.

Fale modelit te tij keto kufje ju japin rehatshmeri ne perdorim ku nuk do ju bejn te ndihni te lodhur.

Produktet që keni parë

Reviews (0)