4 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Coyote WhiteShark GH-2043

  • Tinguj stereo 2.0
  • Me ndricim me ngjyra ne pjesen anesore
  • E pershtatshme per PS4 dhe XBOX
  • Lidhje 2 x 3.5 mm fisha jcak dhe USB
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 64650

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 399 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
10 199 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Coyote WhiteShark GH-2043

Kufjet ne modelin Coyote, GH-2043

Kufjet perdorin tinguj stereo me 2 kanale te audios (Stereo 2.0)

Me motor 50 mm, qe kap tingujt ne te gjitha drejtimet per te mos humbur asnje frekuence (omni-directional)

Perbere nga material plastik, me skelet metalik dhe veshje lekure ekologjike

Me logo ne pjesen anesore te dizenjuar me ngjyra qe i kontrolloni lehtesisht fale butonit 

Ne ngjyre te zeze dhe silver

Karakteristika te tjera te produktit:

Energjia qe kerkojne kufjet32 (me diference ne gabim +/- 15%)
Energjia qe kerkon mikrofoni</= 2200
Portat2 fisha jack 3.5 mm+ porte USB
Frekuenca20-20000 Hz
Sensitiviteti i Kufjeve99 dB (me diference ne gabim +/- 3)
Sensitiviteti i mikrofonit-38 (me diference ne gabim +/- 3)
Kontrolli i volumitIn line, volumi kontrollohet lehtesisht nga perdoruesi

Permasat e produktit:

Pesha: 407 g

Gjatesia e fishes: 2.2 m

Permasat e mikrofonit: 6 x 2.7 mm

Permasat: 215 x 200 x 100 mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)