3 790 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Kufje Coyote WhiteShark GH-2043

  • Tinguj stereo 2.0
  • Me ndricim me ngjyra ne pjesen anesore
  • E pershtatshme per PS4 dhe XBOX
  • Lidhje 2 x 3.5 mm fisha jcak dhe USB
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64650

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
3 490 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 400 L
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 2591 L
6 399 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 1866 L
10 124 Lekë
11 990 Lekë
3 ne stok
- 6291 L
3 199 Lekë
9 490 Lekë
2 ne stok
- 1071 L
1 919 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 1391 L
5 599 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Kufje Coyote WhiteShark GH-2043

Kufjet ne modelin Coyote, GH-2043

Kufjet perdorin tinguj stereo me 2 kanale te audios (Stereo 2.0)

Me motor 50 mm, qe kap tingujt ne te gjitha drejtimet per te mos humbur asnje frekuence (omni-directional)

Perbere nga material plastik, me skelet metalik dhe veshje lekure ekologjike

Me logo ne pjesen anesore te dizenjuar me ngjyra qe i kontrolloni lehtesisht fale butonit 

Ne ngjyre te zeze dhe silver

Karakteristika te tjera te produktit:

Energjia qe kerkojne kufjet 32 (me diference ne gabim +/- 15%)
Energjia qe kerkon mikrofoni </= 2200
Portat 2 fisha jack 3.5 mm+ porte USB
Frekuenca 20-20000 Hz
Sensitiviteti i Kufjeve 99 dB (me diference ne gabim +/- 3)
Sensitiviteti i mikrofonit -38 (me diference ne gabim +/- 3)
Kontrolli i volumit In line, volumi kontrollohet lehtesisht nga perdoruesi

Permasat e produktit:

Pesha: 407 g

Gjatesia e fishes: 2.2 m

Permasat e mikrofonit: 6 x 2.7 mm

Permasat: 215 x 200 x 100 mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)