795 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1 495 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Modeli Polo, me jake dhe menge te shkurtra

Do te jeni gjithmone te veshur bukur

Materiali...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33317

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 640 L
850 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 600 L
890 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1000 L
790 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 995 L
795 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 150 L
1 340 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 800 L
SHITUR
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
- 795 L
795 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
490 Lekë
990 Lekë
Shitur (45)
1 ne stok
- 540 L
450 Lekë
990 Lekë
Shitur (83)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
- 440 L
750 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 500 L
790 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
- 1175 L
1 815 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1600 L
990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1675 L
1 815 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1335 L
1 655 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
- 1135 L
1 655 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1335 L
1 655 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1335 L
1 655 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 1000 L
1 290 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 540 L
750 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Modeli Polo, me jake dhe menge te shkurtra

Do te jeni gjithmone te veshur bukur

Materiali pambuk

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ri shume mire

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ri shume mire