790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni700 Lekë


Përshkrimi

T-Shirt Madmext  4102

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyra te ndryshme dhe me detaj ne ane te bluzes ne ngjyre te bardhe 

Lehtesisht te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34123

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-Shirt Madmext  4102

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyra te ndryshme dhe me detaj ne ane te bluzes ne ngjyre te bardhe 

Lehtesisht te kombinueshme dhe model stinor 

Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

750 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1540 L
Shitur (14)
I disponueshëm
750 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1540 L
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (9)
I disponueshëm
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
750 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (3)
I disponueshëm
750 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (3)
I disponueshëm
750 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 740 L
Shitur (9)
4 ne stok
750 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 840 L
Shitur (8)
I disponueshëm
750 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 740 L
Shitur (5)
I disponueshëm
750 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 740 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (43)
3 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (79)
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (49)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (28)
3 ne stok
590 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (27)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Prerje shume e bukur

Tek menget rri shume bukur. Pak e gjate, por rri bukur

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al