1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

T-shirt per meshkuj me ngjyre te bardhe dhe nderthurje te nuancave te ngjyres gri

Model sportiv dhe me nje xhep

Prerje pas trupit dhe e rehatshme

Trupi juaj do te duket gjithmone bukur

Materiali pambuk dhe elastik

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33324

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-shirt per meshkuj me ngjyre te bardhe dhe nderthurje te nuancave te ngjyres gri

Model sportiv dhe me nje xhep

Prerje pas trupit dhe e rehatshme

Trupi juaj do te duket gjithmone bukur

Materiali pambuk dhe elastik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (4)
1 ne stok
990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
1 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
3 ne stok
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (12)
2 ne stok
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
2 ne stok
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (41)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (78)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (48)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (26)
I disponueshëm
790 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (24)
I disponueshëm
690 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (14)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.