690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

T-Shirt Madmext  4102

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyra te ndryshme dhe me detaj ne ane te bluzes ne ngjyre te bardhe 

Lehtesisht te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34123

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1400 L
890 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 2100 L
890 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 1100 L
890 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 640 L
650 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 1600 L
890 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 1700 L
1 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 940 L
750 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 900 L
390 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 940 L
350 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 900 L
690 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 800 L
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 900 L
690 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 1300 L
690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 900 L
690 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 800 L
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 800 L
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1140 L
650 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1340 L
650 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1140 L
650 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1700 L
590 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1140 L
650 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 840 L
650 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

T-Shirt Madmext  4102

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyra te ndryshme dhe me detaj ne ane te bluzes ne ngjyre te bardhe 

Lehtesisht te kombinueshme dhe model stinor 

Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit 

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Prerje shume e bukur

Tek menget rri shume bukur. Pak e gjate, por rri bukur

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Prerje shume e bukur

Tek menget rri shume bukur. Pak e gjate, por rri bukur