830 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 660 Lekë


Përshkrimi

  • T-Shirt Madmext 3033
  • Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34111

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 080 Lekë
1 200 Lekë
Kurseni 120 L
Shitur (7)
4 ne stok
930 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1060 L
Shitur (15)
I disponueshëm
1 325 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1165 L
Shitur (15)
I disponueshëm
1 780 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2210 L
Shitur (12)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 715 L
SHITUR
775 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
- 655 L
335 Lekë
990 Lekë
Shitur (45)
1 ne stok
- 655 L
335 Lekë
990 Lekë
Shitur (83)
4 ne stok
- 655 L
335 Lekë
990 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
- 760 L
830 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
- 1515 L
775 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 770 L
520 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 1015 L
775 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 825 L
465 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 660 L
830 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1215 L
775 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 1015 L
775 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1515 L
775 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 815 L
775 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
- 450 L
840 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
- 1215 L
1 775 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 1320 L
1 270 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1715 L
1 775 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1375 L
1 615 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1545 L
1 445 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1175 L
1 615 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1375 L
1 615 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1375 L
1 615 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 1020 L
1 270 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 505 L
785 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok

Përshkrimi

T-Shirt Madmext 3033.

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden. 

Ne ngjyra te ndryshme per te bere zgjedhjen e duhur per ju. 

Lehtesisht te kombinueshme dhe model stinor. 

Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit.

Produktet që keni parë

Reviews (0)