775 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 1 015 Lekë


Përshkrimi

T-shirt per meshkuj me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Model sportiv dhe me nje xhep

Prerje pas truoit dhe e rehatshme

Trupi juaj do te duket...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33320

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 655 L
335 Lekë
990 Lekë
Shitur (45)
1 ne stok
- 655 L
335 Lekë
990 Lekë
Shitur (83)
4 ne stok
- 655 L
335 Lekë
990 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
- 760 L
830 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
- 1515 L
775 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 770 L
520 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 1015 L
775 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 825 L
465 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 660 L
830 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 660 L
830 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1215 L
775 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 1515 L
775 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 815 L
775 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
- 450 L
840 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
- 1215 L
1 775 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 1320 L
1 270 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1715 L
1 775 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1375 L
1 615 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1545 L
1 445 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1175 L
1 615 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1375 L
1 615 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1375 L
1 615 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 1020 L
1 270 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 505 L
785 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

T-shirt per meshkuj me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Model sportiv dhe me nje xhep

Prerje pas truoit dhe e rehatshme

Trupi juaj do te duket gjithmone bukur

Materiali pambuk dhe elastik

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Mora dy ngjyrat material i mire

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Mora dy ngjyrat material i mire