790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

T-shirt per meshkuj me ngjyre te bardhe dhe nderthurje te nuancave te ngjyres gri

Model sportiv dhe me nje xhep

Prerje pas trupit dhe e rehatshme

Trupi juaj do te duket...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33324

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
890 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
790 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1495 L
795 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 995 L
795 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 150 L
1 340 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 800 L
SHITUR
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
- 795 L
795 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
490 Lekë
990 Lekë
Shitur (45)
1 ne stok
- 540 L
450 Lekë
990 Lekë
Shitur (83)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (29)
3 ne stok
- 440 L
750 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 500 L
790 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
- 1400 L
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1600 L
990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1675 L
1 815 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1335 L
1 655 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
- 1135 L
1 655 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1335 L
1 655 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1335 L
1 655 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 1000 L
1 290 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 540 L
750 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok

Përshkrimi

T-shirt per meshkuj me ngjyre te bardhe dhe nderthurje te nuancave te ngjyres gri

Model sportiv dhe me nje xhep

Prerje pas trupit dhe e rehatshme

Trupi juaj do te duket gjithmone bukur

Materiali pambuk dhe elastik

Produktet që keni parë

Reviews (0)