690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e thjeshte dhe me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren

Bluze me nje stil sportiv dhe me nje shkrim ne pjesen e barkut, qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ne pjesen anesore bluza...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26101

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e thjeshte dhe me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren

Bluze me nje stil sportiv dhe me nje shkrim ne pjesen e barkut, qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ne pjesen anesore bluza eshte nje zinxhir dekorues

Ju mund te zgjidhni masen qe deshironi

Materiali eshte pambuk

Specifikat

GjiniaMashkull
MaterialiPambuk

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (4)
1 ne stok
990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
1 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
3 ne stok
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (12)
2 ne stok
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
2 ne stok
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (78)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (48)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (26)
I disponueshëm
790 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (24)
I disponueshëm
690 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (14)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.