2 290 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Modeli Polo, me jake dhe menge te shkurtra

Do te jeni gjithmone te veshur bukur

Materiali...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33317

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
850 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 840 L
Shitur (15)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (20)
2 ne stok
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (15)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (20)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (21)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Modeli Polo, me jake dhe menge te shkurtra

Do te jeni gjithmone te veshur bukur

Materiali pambuk

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Ri shume mire