2 990 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS41249

  • Rroba banje ne modelin MS41249
  • Ne ngjyre te zeze dhe te bardhe
  • Me rripa te kryqezuar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 34498

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS41249

* Rroba banje per ne plazh ne formatin ne 2 pjese

* Ne nderthurje te ngjyres se zeze dhe te bardhe

* Pjesa e siperme vjen me rripa ne ngjyre te zeze, qe vijne pas qafes

* Pjesa e poshtme vjen me dy rripa te kryqezuar, me ndarje te ngjyres se zeze dhe te bardhe

* Perbehen nga material 80% Poliamid dhe 20% Likra

Udhezime per larjen:

Rekomandohen te lahen me dore ne uje ne 30 grade, thajeni ne hije, mos perdorni zbardhues.

Produktet që keni parë

Reviews (0)