999 Lekë


Përshkrimi

Rroba banje Shumengjyreshe Tally Weijl

  • Rroba banje ne model shumengjyresh
  • Me pjesen e siperme gjysme kanatjere dhe bikini me shtat te shkurter
  • Material najlon dhe elastik
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 13921

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rroba banje Shumengjyreshe Tally Weijl

Rroba banje me motive gjeometrike shumengjyreshe

Vjen ne dy pjese

Slip bikini me shtrat te shkurter

Motive gjeometrike

Ngjyra:Kombinim i bojqielli, viole, e verdhe dhe e zeze

Materiali: 85% neilon dhe 15% elastik

Reviews (0)