2 599 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Tom Clancys Rainbow Six Extraction Guardian Edition

  • Luani ne lojen aksion per te shpetuar boten nga alienet
  • Plotesoni objektivat dhe kaloni ne 3 subjekte loje
  • Rekomandohet te luheet nga persona mbi 18 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68654

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
2 ne stok
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4310 L
4 680 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
6 499 Lekë
I disponueshëm
- 1820 L
4 679 Lekë
6 499 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
6 124 Lekë
I disponueshëm
- 6491 L
5 499 Lekë
11 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
2 ne stok
- 1471 L
3 519 Lekë
4 990 Lekë
2 ne stok
- 910 L
2 080 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
5 699 Lekë
5 999 Lekë
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 5670 L
3 120 Lekë
8 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Tom Clancys Rainbow Six Extraction Guardian Edition

Rainbow Six Extraction eshte nje loje qe luhet deri ne 3 lojtare ne PlayStation 4

Ne Extraction, lojtaret/operatoret duhet te hyjne ne nje zone te infektuar dhe pushtuar me aliene

Plotesoni objektivat e vene ne loje, si: mbledhja e mostrave, marrja e materialeve nga kompjuteret dhe mbledhja e te dhenave te brendshme

Cdo sezon loje, e njohur si "inkursion" perbehet nga tre nen-harta te nderlidhura dhe lojtareve do t'u caktohet rastesisht nje nga dymbedhjete objektivat ne secilen nenharte

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)