3 490 Lekë


Përshkrimi

Loja per PS4 The Crew 2 eshte shpirtit amerikan per motosport në një nga botët më të lezetshme të krijuara ndonjëherë .

Mirësevini në kombin e Motorave një shesh gjigand lojrash të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43537

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 799 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
2 ne stok
5 690 Lekë
2 ne stok
4 990 Lekë
2 ne stok
6 990 Lekë
3 ne stok
2 990 Lekë
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Loja per PS4 The Crew 2 eshte shpirtit amerikan per motosport në një nga botët më të lezetshme të krijuara ndonjëherë .

Mirësevini në kombin e Motorave një shesh gjigand lojrash të larmishme, të mbushura me aksione dhe të ndërtuara për motosport në të gjithë SH.B.A.

Shijoni eksplorime të pakufizuara në tokë, det dhe qiell.

Bashkohuni me ta në konkurset me fuqi të larta dhe ndajeni çdo moment të lavdishëm me botën

Crew 2 ju jep mundësinë të shfaqni aftësitë tuaja dhe të ngriheni si një kampion i motoçiklistëve me shumë aftësi.

E pershtateshme per moshat 12+

Produktet që keni parë

Reviews (0)