3 490 Lekë


Përshkrimi

Loja per PS4 The Crew 2 eshte shpirtit amerikan per motosport në një nga botët më të lezetshme të krijuara ndonjëherë .

Mirësevini në kombin e Motorave një shesh gjigand lojrash të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43537

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loja per PS4 The Crew 2 eshte shpirtit amerikan per motosport në një nga botët më të lezetshme të krijuara ndonjëherë .

Mirësevini në kombin e Motorave një shesh gjigand lojrash të larmishme, të mbushura me aksione dhe të ndërtuara për motosport në të gjithë SH.B.A.

Shijoni eksplorime të pakufizuara në tokë, det dhe qiell.

Bashkohuni me ta në konkurset me fuqi të larta dhe ndajeni çdo moment të lavdishëm me botën

Crew 2 ju jep mundësinë të shfaqni aftësitë tuaja dhe të ngriheni si një kampion i motoçiklistëve me shumë aftësi.

E pershtateshme per moshat 12+

Produktet që keni parë

Reviews (0)