7 990 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethje Braun BT3940TS

  • 39 nivele rregullimi prerje nga 0.50 - 20 mm
  • Punon me korent ose me karikim
  • Pastrohet me uje lehtesisht
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31927

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 290 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (67)
Nuk ka me gjendje
3 790 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (60)
1 ne stok
- 1200 L
990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 1700 L
1 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Makine Qethje Braun BT3940TS

Ideale per stilimin e mjekres dhe flokut tuaj.

Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire.

Prerje me getesi nga 0.5 deri ne 20 mm.

8 ore karikim per 60 minuta perdorim. 

Pastrohet ne uje te rrjedhshem.

Perdorim ne te thate.

Bateri e tipit 1 x NiMH.

Shoqerohet me canten e udhetimit.

Me ekran LED qe tregon ngarkimin ne menyre qe ju te jeni te informuar gjithmone.

Ne paketim do te gjeni gjithashtu dy koka shtese, furcen e pastrimit, karikuesin, nje brisk Gillette si dhe nje cante mbajtese udhetimi.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)