2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Makine qethje/rroje Goldmaster GM-8120
  • Stilon mjekren dhe shkurtoni floket me nje makine
  • Pastrohet ne uje te rrjedhshem pa veshtiresi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53114

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 290 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (67)
Nuk ka me gjendje
3 790 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (60)
1 ne stok
- 1200 L
990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 1700 L
1 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Makine Qethje per Floket dhe Mjekren Goldmaster GM-8120

Me 4 koka me gjatesi 1-3-5-7 mm, dhe me furce per pastrimin e tyre

Stilon mjekren dhe shkurton floket sipas deshires

Punon 40 minuta

Buton per ndezje dhe fikje

Me drite LED qe tregon nivelin e baterise

Me bateri Ni-MH(bateri e rikarikueshme).

Specifikat

Marka Goldmaster
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)