2 370 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 620 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Uncharted The Lost Legacy Playstation Hits

  • Luftoni ne nje mjedis emocionues me personazhe interesante
  • Zbuloni misterin e artefaktit ne malet e Indise ne nje udhetim te paharrueshem
  • Parandaloni kaosin te pushtoje rajonin
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68647

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Uncharted The Lost Legacy Playstation Hits

Programuesi i vleresuar nga kritiket Naughty Dog vjen ne aventuren e pare te pavarur Uncharted, udhehequr nga personazhi i preferuar Chloe Frazer

Pas lojerave hit, si: The Last of Us dhe Uncharted 4: A Thief's End, vjen nje udhetim i ri dhe emocionues qe do ju mbaje te mberthyer pas lojes

Chloe Frazer, personazhi kryesor i lojes duhet te kerkoje ndihmen e mercenares Nadine Ross (personazhi ne lojen Uncharted 4: A Thief's End)

Se bashku, do te futeni ne malet e Indise, do te mesoni te bashkepunoni me personazhet per te zbuluar misterin e artefaktit

Luftoni dhe parandaloni nje kaos te madh te te gjithe rajonit

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)