2 250 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 240 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Uncharted: The Nathan Drake Collection

  • Luaj si Nathan Drake pergjate nje trilogjie te aventurave dritheruese
  • Kapni foto per cdo nivel qe kaloni per t'ua derguar dhe miqve tuaj
  • Mosha e lejuar: mbi 16 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 52349

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Uncharted: The Nathan Drake Collection

Perjetoni nje nga serite me te famshme te te gjitha koherave te lojerave PlayStation ndersa ndiqni udhetimin e rrezikshem te Nathan Drake ne te gjithe globin, qe nga nivelet me te thjeshta deri tek zbulimet e jashtezakonshme.

Takoni nje grup te paharrueshem personazhesh ndersa Drake vendos jeten dhe miqesine ne nje gare kunder armiqve te pameshirshem per te zbuluar nje thesar te paimagjinueshem.

Uncharted The Nathan Drake Collection PS4 perfshin lojerat me nje lojtar per Uncharted Drake's Fortune, Uncharted 2 Among Thieves dhe Uncharted 3 Drake's Deception.

Histori e pakrahasueshme

Luaj si Nathan Drake pergjate nje trilogjie te aventurave dritheruese

Perjetoni marredheniet e Drake me njerezit e tij me te afert, pasi ai lufton per te ekuilibruar aventuren dhe familjen.

Trofe te reja

Trofe krejt te reja te krijuara ekskluzivisht per debutimin e Uncharted ne sistemin PS4.

Modaliteti i fotografise

Kaloni cdo nivel ne cdo kohe dhe kapni momentet tuaja me te paharrueshme nga trilogjia per t'i ndare me miqte direkt nga konsola juaj PS4.

Perdorni filtrat grafike, kontrollet e kameres dhe opsionet e tjera per te personalizuar shkrepjen tuaj.

Reviews (0)